O nas

edyta-zdjecie

Edyta Gonet Puk – kierownik biura doradca podróży wszelakich

Drodzy Turyści,

Znacie mnie od lat z Biura Podróży Renomatour oraz z Biura Gromady. Obecnie jestem dla Was wszystkich pod własną marką – EdyGo Travel z siedzibą w Katowicach.

Wyższe wykształcenie kierunkowe naszych pracowników oraz 15-letnie doświadczenie w turystyce sprawia, że jest ona tym, co robimy najlepiej.
Za naszym pośrednictwem i doradztwem możecie Państwo zakupić wyjazdy na wszystkie kierunki, nie tylko w Europie.

Zawsze dążymy do tego, by Klient, który pojedzie z EdyGo Travel pierwszy raz, chciał podróżować z naszym biurem przez wiele następnych sezonów. Starannie dbamy o każdą podróż tak, by pozostała w Państwa pamięci na całe życie. Nasze wczasy i wycieczki to gwarancja odpoczynku, spełnionych marzeń oraz moc atrakcji. Współpracujemy ze sprawdzonymi obiektami, ale także pilotami i przewoźnikami lotniczymi i autokarowymi; ich jakość monitorujemy na bieżąco, uczestnicząc w podróżach studyjnych po to, by zapewnić komfort wypoczynku każdemu z Państwa

onas-02-02

Julia Rok doradca podróży bliższych     -nasza świeżość na pokładzie

 

 

Ciągły rozwój naszego biura na wielu płaszczyznach, Państwa zaufanie oraz stale poszerzająca się oferta to gwarancja udanego wyjazdu – nie ważne, ile miałby trwać.

Zapraszamy po wczasy krajowe, zagraniczne, lotnicze, autokarowe i z dojazdem własnym. Pomagamy też w pośrednictwie wizowym.
W ofercie również bilety promowe, autokarowe i lotnicze, a także szeroki zakres ubezpieczeń.

Do zobaczenia na katowickim Rynku w Katowickim Zenicie, II piętro, pok. 205!

Edyta Gonet – Puk