O nas

Drodzy Turyści,

Znacie mnie od lat z Biura Podróży Renomatour oraz z Biura Gromady. Jestem niezmiernie szczęśliwa iż od długiego czasu niezmiennie podróżujemy razem.

Od kilku lat jak wiecie, jestem dla Was wszystkich pod własną marką – EdyGo Travel z siedzibą w Katowicach. By utrzymać wysoką jakość usług powstało właśnie dla was w 2017 roku EdyGo Travel.

Wyższe wykształcenie kierunkowe naszych pracowników oraz 15-letnie doświadczenie w turystyce sprawia, że to właśnie turystyka, jest tym co robimy najlepiej. Nasza jakość wynika z naszej pasji do podróży, poznawania innych kultur, ciekawości świata.  Za naszym pośrednictwem i doradztwem możecie Państwo zakupić wyjazdy na wszystkie kierunki, nie tylko w Europie.

Zawsze dążymy do tego, by Klient, który pojedzie z EdyGo Travel pierwszy raz, chciał podróżować z naszym biurem przez wiele następnych sezonów. Starannie dbamy o każdą podróż tak, by pozostała w Państwa pamięci na całe życie. Nasze wczasy i wycieczki to gwarancja odpoczynku, spełnionych marzeń oraz moc atrakcji.

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi i największymi touroperatorami w Polsce. Ciągły rozwój naszego biura na wielu płaszczyznach, Państwa zaufanie oraz stale poszerzająca się oferta to gwarancja udanego wyjazdu – nie ważne, ile miałby trwać. Kooperujemy też ze sprawdzonymi obiektami noclegowymi, hotelami, ale także pilotami i przewoźnikami lotniczymi i autokarowymi; ich jakość monitorujemy na bieżąco, uczestnicząc w podróżach studyjnych po to, by zapewnić komfort wypoczynku każdemu z Państwa.

Nasz profesjonalny zespół ustawicznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach. Dzięki wyjazdom study tour (wizytacja hoteli) dysponujemy praktyczną wiedzą dotyczącą obiektów, w których spędzacie Państwo swój urlop.

Zapraszamy po wczasy krajowe, zagraniczne, lotnicze, autokarowe i z dojazdem własnym. Pomagamy też w pośrednictwie wizowym.

W ofercie również bilety promowe, autokarowe i lotnicze, a także szeroki zakres ubezpieczeń.

Do zobaczenia na katowickim Rynku w Katowickim Zenicie, II piętro, pok. 205!

Edyta Gonet – Puk

edyta-zdjecie

Edyta Gonet Puk
Kierownik biura doradca podróży wszelakich

onas-02-02

Paulina Twardoch
Doradca podróży

onas-02-02

Patrycja Radzik
Doradca podróży bliższych, transfery, parkingi, karty studenckie – nasza świeżość na pokładzie